Задача: У стаді було 200 тварин, з яких 34% становили вівці. Скільки овець було в стаді?


Ответы на вопрос

Отвечает Щаслива Аня.

Ответ:200:100*34=68 овець в стаді

Пошаговое объяснение:

Отвечает Аникин Дима.

Ответ:

200-100%

×-34%

×=200×34÷100=68