Кішка полюючи на муху зістрибує з шафи заввишки 1.5 м. На якій висоті кінетична енергія кішки буде

вдвічі більшою за потенціальну, якщо початкова швидкість руху кішки дорівнює нулю. Опором повітря знехтувати

Ответы на вопрос

Отвечает Закиров Сабир.
H=1.5 м
Ек=2Еп
mgH=Ек+Еп=2Еп+Еп=3Еп=3mgh
H=3h
h=H/3=1.5/3=0.5 м