Нудна помошь!!!!!СЕЙЧАС КР!!ПЛИЗ!!! Кішка, полюючи на муху,зістрибує зі шафи заввишки 1.5 м.На

якій висоті кінетична енергія кішки буде вдвічі більшою за потенціальну ,якщо початкова швидкість руху кішки дорівнює 0? Опором повітря знехтуйте.Кошка, охотясь намуху, спрыгивает со шкафа высотой 1.5 м.На какой высоте кинетическая энергия кошки будет вдвое больше потенциальную, если начальная скорость движения кошки равен 0? Сопротивлением воздуха пренебрегите.

Ответы на вопрос

Отвечает Киловатый Григорий.
Початкова потенціальна енергія (Е0 = m*g*h = 15 * m) перешла у кінцеву кінетичну енергію(позначимо Х) та кінцеву потенціальну енергію (за умовою , вдвічі менша за кінцеву кінетичну енергію , тому дорівнює 0,5*Х) , за законом збереження енергії , Е0=Х+0,5*Х , отже , Х = 10*m, тодi кінцева потенціальна енергія дорівнює 5*m , отже , Н = 0,5 .