Два провідники опори яких 5 і 7 ом. зєднують паралельно і підключають до джерела ел. енергії.У

першому виділилось 17,64 Дж. енергії.Яка кількість енергії виділилась у другому провіднику

Ответы на вопрос

Отвечает Таужанова Яна.
R1=5     R2=7    Q1=17.64 Дж   Q2=?
===
U1=U2=U
Q1=U²*t/R1
Q2=U²*t/R2
Q2=Q1*R1/R2=17.64*5/7=12.6 Дж
===========================