Визначити масу вантажу,який на пружині,що має жорсткість 250 H/м,робить 20 коливань за 16

секунд. 

Ответы на вопрос

Отвечает Неред Дима.
Дано:

N = 20

t = 16 c

k = 250 Н/м

m - ?

Решение:

T = 2π * корень(m/k)

T = t/N

2π * корень(m/k) = t/N

(4 π^2)*m/k  = t^2/N^2

m =  (k*t^2)/(4π^2*N^2 )

m = ( 250*16^2 )/(4*3,14 ^2* 20^2 )

m = 4,05 кг