при ізобарному розширенні 10 молів ідеального газу виконана робота становить 1662 Дж записати

перший закон термодинаміки для цього процесу і визначити на скільки градусів нагрівся газ

Ответы на вопрос

Отвечает Казачёнок Валерия.

Дельта □Т=А/ню×R=1662/83,1=20 градусов

Объяснение: