при ізобарному розширенні 10 молів ідеального газу виконану роботу 1662 Дж на скільки градусів

нагріється при цьому газ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сплетение Золотое.

Ответ:

Дельта □Т=А/ню×R=1662/83,1=20 градусов

Объяснение: