Ідеальний газ при нагріванні на 20 К виконав роботу 831 Дж. Записати перший закон термодинаміки для

цього процесу і визначити кількість молів газу, вважаючи процез ізобарним

Ответы на вопрос

Отвечает Варданян Женя.
Дано: ΔT=20К
R=8,31Дж/ К*моль
А=831 Дж
При изобарном процессе давление Р=const, поэтому 1 закон термодинамики имеет вид: ΔU =Q-A,  ΔU =Q -PΔV или ΔU=Q-νRΔT.
Так как  А=νRΔT, то ν =А/ RΔT, ν =831 / 8,31*20=5 моль
Ответ: 5 моль