Дві пружини жорсткістю 200 Н/м і 400 Н/м з’єднані послідовно. Яка жорсткість системи цих пружин?

Яку силу треба прикласти до цієї системи пружин, щоб розтягнути її на 2 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Смолина Кристина.

1) знайдемо середню жорсткість пружин, 3'"єднаних послідовно: 1/Кср=/К1+1/ К2=1/200+1/800-160H/м нам треба розрахувати силу, яка розтягне на 2 см

2) F-Kсp. × Х де X=2см=0,02м F=160H/ м×0,02м = 3,2 H