Звуковий сигнал, відбившись від перешкоди, повернувся назад до джерела через 5 секунд після його

випускання, Яка відстань від джерела до перешкоди? с=3•10 м/с СРОЧНО ПОДАЛУСТА!​

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Влад.

Ответ:

Объяснение:

Звукова хвиля поширюється зі швидкістю c = 3·10^8 м/с. Оскільки звуковий сигнал проходить відстань до перешкоди та повертається назад, то загальний час його подорожі складає 5 секунд на дорогу до перешкоди і 5 секунд на повернення назад, тобто 10 секунд. Відстань можна визначити за формулою:

d = (c/2) * t

де t - загальний час подорожі, c/2 - середня швидкість звуку в обидва напрямки (туди та назад).

Підставляючи відомі значення, отримаємо:

d = (3·10^8 м/с / 2) * 10 с = 1.5·10^9 м