20 БАЛОВ!!!!!! 7. Звуковий сигнал, відбившись від перешкоди, повернувся назад до джерелачерез 5

секунд після його випускання. Яка відстань від джерела доперешкоди, якщо швидкість звуку в повітрі 320 м/с? (2 бали)​

Ответы на вопрос

Отвечает Борщёва Маргарита.

Дано:

t = 5 секунд

v = 320 м/с

S - ?

Звук, поширюючись, спочатку відбивається від перешкоди, а потім повертається до джерела.

Очевидно, що при цьому звукова хвиля проходить потрібну нам відстань двічі.

2S = v * t\\S = \dfrac{1}{2}* v* t \\S = \dfrac{1}{2} * 320 * 5 = 160 * 5 = 800

[S] = м/с · c = м

Відповідь: 800 м