знайдіть ккд трансформатора якщо в первинній обмотці за напруги 220в струм 0,6 а, а у вторинній

потужність 80 вт

Ответы на вопрос

Отвечает Рыкова Лера.

Ответ:

потребляемая мощность 220*0.6=132 Вт, кпд= 80/132= 0.606=61%