Потужність, яку споживає трансформатор, становить 100 Вт, напруга на вторинній обмотці — 12 В.

Визначте силу струму у вторинній обмотці, якщо ККД трансформатора 80 %.

Ответы на вопрос

Отвечает Гвоздев Артем.

Ответ:

I2=6.66A

Объяснение:

При 100%й передачі потужності ми мали б:  I2=P1/U2=100/12=8.33A,

завдяки втратам маємо I2=8.33*0.8=6.66А