скільки коливань може відбутися в електромагнітній хвилі протягом 2 мс, якщо довжина хвилі дорівнює

30 м

Ответы на вопрос

Отвечает Kurus Valeria.

Ответ:

Объяснение:

с=L/T  L=c*T=3*10^8*2*10^-6=600 м   N=L/L1=600/30=20