Яка маса міді виділиться на електроді під час електролізу мідного купоросу за 10 хв сили струму 2 А?


Ответы на вопрос

Отвечает Соколовская Кристина.

Дано: І=2А

t=10хв=600с

k(для міді)=0,33*10^-6 кг/Кл

Знайти: m

Розв'язання: m=kIt; m=0.33*10^-6*2*600=396*10^-6 кг=396 мг