СРОЧНО! Даю 100 балів! 1. Носіями електричного струму в газах є.... а) електрони б) іони обох

знаків; в) електрони і іони обох знаків; г) катіони. 2. Який розряд виникає між двома хмарами? а) коронний: б) іскровий; в) тліючий; г) дуговий. 3. Як називають процес утворення іонів у електролітах? а) іонізацією; в) молізацією; б) рекомбінацією; г) дисоціацією. 4. Блискавка це розряд... а) коронний: б) дуговий; в) іскровий; г) тліючий. 5. Атом, який має нестачу електронів, називають; а) позитивним тоном: б) негативним іоном: в) електроном; г) протоном. 6. Яка природа електричного струму в металах? а) впорядкований рух іонів; б) впорядкований рух іонів та вільних електронів; в) впорядкований рух вільних електронів; г) впорядкований рух негативних іонів. 7 Який вид розряду відбувається, якщо два електроди привести у зіткнення, а потім повільно розвести: а) коронний; в) тліючий: б) іскровий; г) дуговий. 8. Електропровідність у електролітах здійснюється переважно за рахунок... а) молекул газів; б) негативних іонів; в) електронів та іонів; г) іонів обох знаків. 9. Як зміниться маса речовини, що виділиться на електроді під час електролізу, якщо сила струму збільшиться вдвічі, а час проходження струму зменшиться вдвічі? а) збільшиться вдвічі; б) не зміниться: в) збільшиться в чотири рази; г) зменшиться вдвічі. 10. Як називають газовий розряд, що не потребує для свого підтримання зовнішнього іонізатора: а) самостійний; б) несамостійний; в) незалежний; г) нескомпенсований. 11 Які дії електричного струму спостерігаються під час проходження його через електроліти? а) теплова та хімічна дії: в) хімічна та магнітна дії; б) теплова, хімічна та магнітна дії; г) дії не спостерігаються. 12. В рекламних трубках використовують: а) коронний розряд в) іскровий розряд; б) тліючий розряд; г) дуговий. 13. При срібленні виробу за 2 години на катоді виділилося 4 г срібла. Визначте силу струму при срібленні. Електрохімічний еквівалент срібла 1,12 мг/Кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Федотов Александр.

Ответ:

1. а) електрони

2. б) іскровий

3. г) дисоціацією

4. б) дуговий

5. б) негативним іоном

6. б) впорядкований рух іонів та вільних електронів

7. г) дуговий

8. г) іонів обох знаків

9. а) збільшиться вдвічі

10. а) самостійний

11. б) теплова, хімічна та магнітна дії

12. б) тліючий розряд

Объяснение:

Для визначення сили струму (I) використаємо формулу:

I = m / (E * t),

де m - маса срібла, E - електрохімічний еквівалент срібла, t - час.

Підставляючи відомі значення, отримуємо:

I = 4 г / (1,12 мг/Кл * 2 год) = 4 г / (1,12 * 10^-3 Кл/г * 2 * 3600 с) = 5,56 * 10^-3 А.

Отже, сила струму при срібленні становить 5,56 мА.