Яка маса міді виділиться на електроді під час електролізу мідного купоросу за 10 хв сили струму 2

А? 8 КЛАС

Ответы на вопрос

Отвечает Мироненко Софья.

Ответ:

≈4*10⁻⁴кг

Объяснение:

t=10хв=600c

I=2A

k=3,294* 10⁻⁷ кг/Кл

m=kq

I=q/t⇒q=It

m=Itk=2*600*3,294* 10⁻⁷≈4*10⁻⁴кг