ДОПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКА ВІДДАЮ ОСТАННІ БАЛИ! 8КЛАС 1.Яку роботу виконує електричний струм в

електродвигуні настільного вентилятора за 30с.якщо при напрузі 220Всила струму в двигуні дорівнює 0.1А? 2.Під час електролізу мідного купоросу за 20хв виділилося на електроді 1.64г. міді. Яке значення сили струму показував амперметр? Електрохімічний еквівалент міді 3.3×10^-6кг/кл 3.Яку масу води можна нагріти від 20°С до 70°С за 2 хв електричним нагрівачем, ККД якого становить 75%. Нагрівач виготовлено з 10м нікелінового дроту з площею перерізу 0.7мм^2 живиться нагрівач від мережі 220В. Питомий опір нікеліну 0.42 Ом×мм^2/м.

Ответы на вопрос

Отвечает Бучнев Сергей.

Ответ:

1. A=UIt

A=220B*0,1A*30c=660 Дж

2.l=m/(t*k)

1,64г=0.00164кг

20хв=1200с

l=0,00164/(1200*3,3*10^-6)=0.41

Объяснение: