Яка маса міді виділиться на електроді під час електролізу мідного купоросу за 7,2 хв сили струму

2,2 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Ольга.

Ответ:

Дано:

t=7,2 хв=432 сек;

І=2,2 А.

Знайти m.

m=k*I*t=0,33*10^-3*2,2*432=313,63*10^-3=~0,314 г~314 мг.

Объяснение:

k=0,33*10^-3 г/Кл-електрохімічний еквівалент міді.

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t = 7,2хв = 432c

I = 2,2A

k = 3,3 * 10⁻⁷ кг/Кл

Згідно закону електролізу Фарадея: m = I * t * k, де m - маса речовини, що виділилася, k  = 3,3 * 10⁻⁷ кг/Кл електрохімічний еквівалент, I - сила струму, при якій проходить електроліз, t - час електролізу.

m = 2,2 * 432 * 3,3 * 10⁻⁷ ≈ 3,1 * 10⁻⁴кг