Жинағыш линзадан кескінге дейінгі қашықтық 80 см, ал линзадан нәрсеге дейінгі қашықтық 20 см болса,

линзаның фокус аралығы неге тең болады? шыгару жолыы

Ответы на вопрос

Отвечает Кириллина Даша.

Ответ:

0,16 м шыгады,бирак ондай жауап жок. 5/80=1/F  

80*1/5=16см=0,16м

Объяснение: