Линзаның оптикалық күші 4 дптр. Линзаның фокус аралығы неге тең?


Ответы на вопрос

Отвечает Сарманова Аружан.

Ответ:0.25

Объяснение:

D=1/f (формула)

F=4

D=?

D=1/4=0.25