Нәрседен кескінге дейінгі арақашықтық 4см ал линзадан кескінге дейінгі қашықтық 6см тең.Линзаның

оптикалық күшімен бас фокус аралығын есептеңіз​

Ответы на вопрос

Отвечает Бактыбек Нурай.

Берілгені:

d=4см

f=6см

---------

Т/к: F

Формула: F= f*d/f+d

Шешуі:

F=6*4/6+4=2,4

Жауабы:2,4

Дұрыстығына сөз бермеймін!