за допомогою рухомого блоку , що має ккд 50% був піднятий вантаж масою 40 кг на висоту 8м. визначте

силу, прикладену при цьому до кінця троса​

Ответы на вопрос

Отвечает Габтрахманова Лейсан.

Ответ:

Кпд=50%=0.5

Решение:

КПД=Апол/Аполн*100%

Апол=mgh

Aполн=Fl

l=2h(т.к. блок подвижный)

КПД=mgh/F2h

КПД=mg/2F

F=mg/2КПД

Подставим

F=40кг*10Н/кг/2*0.5=400Н

Ответ:400Н