За допомогою рухомого блоку, що має ККД 50%, був піднятий вантаж масою 40 кг на висоту 8 м.

Визначте силу, прикладену при цьому до кінця троса.

Ответы на вопрос

Отвечает Abukina Lena.

Ответ:

КПД=50%=0.5

Решение:

КПД=Апол/Аполн*100%

Апол=mgh

Аполн=Fl

l=2h(т.к. блок подвижный)

КПД=mgh/F2h

КПД=mg/2F

F=mg/2КПД

Подставим

F=40кг*10Н/кг/2*0.5=400Н

Ответ:400Н