Напруженість горизонтального однорідного електричного поля 200 В/м. Визначте напругу між двома

довільними точками, розташованими на відстані 20 см в напрямку 30º до вертикалі. А 10 В Б 20 В В 30 В Г 40 В

Ответы на вопрос

Отвечает Диамант Диана.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

E = 200 В/м

d = 20 см = 0,20 м

α = 30°

___________

U - ?

Сделаем чертеж

β = 90° - α = 90° - 30° = 60°

Находим:

U = E·d·cos β = 200·0,20·0,5 = 20 B

Правильный ответ:

Б) 20 В


Отвечает Никитин Александр.

Ответ:

20B

Объяснение:

На фото