Напруженість однорідного електричного поля 10³ в/м яка напруга між двома точками поля розташованими

на відстані 1 см уздовж силової лінії

Ответы на вопрос

Отвечает Кийко Ярослав.

Ответ:

U=E*d=1000*0.01=10 B

vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv