Чому дорівнює напруженість однорідного електричного поля, якщо між точками, розташованими на

відстані 0,3 м, різниця потенціалів - 9В?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Мария.

Объяснение:

E=U/d= 9/0.3=30 В/м

ттттттттттттттттттттт