Різниця потенціалів між точками однорідного електрич‐ ного поля, що лежать на одній силовій лінії

на відстані 12 см одна від од‐ ної, дорівнює 24 В. Яка напруженість електричного поля?

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Михаил.

Для того, щоб визначити напруженість електричного поля між двома точками, необхідно використати формулу:

Е = ΔV / d

Де E - напруженість електричного поля, ΔV - різниця потенціалів між точками, d - відстань між точками.

В Вашому випадку, ΔV = 24 В, d = 12 см = 0.12 м. Тому, напруженість електричного поля дорівнює:

E = 24 В / 0.12 м = 200 В/м.

Отвечает Старостин Витя.

Дано: різниця потенціалів між точками однорідного електричного поля = 24 В, відстань між точками = 12 см.

Задача: найти напруженість електричного поля.

Решение: напруженість електричного поля можна знайти, використавши формулу:

E = V / d

где E - напруженість електричного поля, V - різниця потенціалів, d - відстань між точками.

Застосовуючи цю формулу, отримаємо:

E = 24 В / 0.12 м = 200 В/м.

Ответ: напруженість електричного поля рівна 200 В/м.