Щоб розплавити 130,8г певної речовини, взятої за температури плавлення, їй надали кількість

теплоти 7кДж. Визнач питому теплоту плавлення цієї речовини за даними досліду.   Відповідь заокругли до сотих.даю 20 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Анохина Маша.
Q=mL
L=Q/m
L=7000/0,1308=53 846Дж/кг=53,85кДж/кг