Срочно. Тілу передали кількість теплоти у 223 Дж, внаслідок чого його внутрішня енергія змінилася

на 345Дж. Яку роботу виконали над тілом.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сагимбеков Шахмухаммед.

Ответ:

122 Дж

Объяснение:

Q=223 Дж     ΔU=345 Дж     A=?

===

A=ΔU-Q=345-223=122 Дж

=================================