тілу перадали кількість теплоти у 223 Дж, внаслідок його внутрішня енергія змінилася на 365 Дж.Яку

роботу виконали над тілом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Федюкевич Дима.

Ответ:

142 Дж

Объяснение:

Q=223 Дж     ΔU=365 Дж     A=?

A=ΔU-Q=365-223=142 Дж

======================