тілу передали кількість теплоти у 223 Дж, внаслідок чого його внутрішня енергія змінилася на 345Дж.

Яку роботу виконали над тілом​

Ответы на вопрос

Отвечает Емельянова Алёна.

Ответ:

122 Дж

Объяснение:

Q=223 Дж     ΔU=345 Дж      A=?

===

A=ΔU-Q=345-223=122 Дж

=============================