ОЧЕНЬ СРОЧНО! Гак підіймального крана закріплено на сталевому стержні діаметром 3 см. Знайдіть

найбільшу масу вантажу, який можна підіймати на цьому крані, якщо прискорення вантажу підчас підйому сягає 2 м/с2.Модуль Юнга сталі 200 Г Па, границя міцності сталі 500 МПа

Ответы на вопрос

Отвечает Шевцова Алина.

Відповідь:

29,4 Т

Пояснення:

F_np=Sσ ; S=π×D^2/4 ; P=m(g+a) ;

F_np=P ; Sσ=m(g+a)→m=(πD^2 σ)/(4(g+a))=(3,14×9×〖10〗^(-4)×500×〖10〗^6)/(4×12)=29400 кг

[m]=(м^2×Н/м^2 )/(Н/кг)=кг