Який вантаж можна підняти на сталевому тросі діаметром 3 см при запасі міцності, що дорівнює 10,

якщо межа міцності 7х10 в 8 степені Н/м2?

Ответы на вопрос

Отвечает Ускова Дарья.

Ответ:Для визначення максимального вантажу, який можна підняти на сталевому тросі з вказаною межею міцності, використаємо формулу:

S = (π/4) * d^2 * σ * К

де S - максимальний вантаж, який можна підняти на тросі, d - діаметр тросу, σ - межа міцності, а К - запас міцності.

Підставляючи відповідні значення, отримаємо:

S = (π/4) * (0.03 м)^2 * 7 х 10^8 Н/м^2 * 10 = 16572.75 Н ≈ 16573 Н

Отже, на сталевому тросі діаметром 3 см при запасі міцності, що дорівнює 10, можна підняти вантаж вагою близько 16573 Н або близько 1688 кг (1 Н = 0.10197 кг).

Объяснение: