Срочно! -2х√3ах², якщо х<0 Відповідь: А)-√12ах⁴ Б)-√-12ах⁴ Г)√-12ах⁴ Д)√12ах⁴


Ответы на вопрос

Отвечает Чечуев Игорь.

Вдповідь: Б) -√(-12ах⁴)

У рівнянні -2х√3ах² значення х від'ємне (x<0), тому ми можемо використовувати властивості дій зі знаками.
-2х√3ах² = -2 * (-x) * √3 * a * x² = 2x√3 * a * x²
Далі, ми можемо виділити доданок під знаком кореня та записати відповідь в такому вигляді:
2x * √(3 * a * x²) = 2x * √(3 * x²) * √a = 2x * √3 * x * √a = 2√3 * a * x²
Оскільки x<0, то значення виразу 2√3 * a * x² від'ємне, тому коректна відповідь має бути записана зі знаком мінус перед коренем:
-√(-12ах⁴)