На тіло, що повністю занурене в гас, діє архімедова сила 4 Н. Який об’єм цього тіла?


Ответы на вопрос

Отвечает Самарцев Кирилл.

Ответ:

Fa=pж*g*Vт

Vт=Fa/(pж*g)=4 H/(800 кг/м³*10 Н/кг)=0,0005(м³)

р=m/V=0,9 кг/0,0005 м³=1800(кг/м

Объяснение: