Куля масою 200 г падає з прискоренням 9,2 м/с2. Яка середня сила опору діє на кулю? Вважайте g = 10

м/с2. *​

Ответы на вопрос

Отвечает Ананко Ваня.

Ответ:

0,16 H

Объяснение:

m=02 кг    a=9.2 м/с²    g=10 м/с²     Fc=?

===

m*g - Fc=m*a

Fc=m*(g-a)=0.2*(10-9.2)=0.16 H

==============================