На більший поршень гідравлічної машини діє сила 60кН. Площа великого поршня 240, а малого 4.

Визначте силу, що діє на малий поршень.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рубик Кубик.

Ответ: 1кН.

Объяснение: F1/S1=F2/S2;

F1=F2*S1/S2=60000*4/240=1000Н=1кН