Повітряна куля об’ємом 1200 м3 піднялася на висоту, де густина повітря становить 0,75 кг/м3. Яка

загальна маса кулі?

Ответы на вопрос

Отвечает Мельничук Алина.

Ответ:

900 кг

Объяснение:

Дано: V=1200м³ (ро)=0,75кг/м³ m-? Решение m=V*(ро) m=1200*0.75=900 кг Ответ 900 кг