ДАЮ 55 БАЛЛОВ СРОЧНОПовітряна куля натягує причальний трос із силою 800 Н. Густина повітря

поблизу земної поверхні 1,3 кг/м2. Після того як від' еднали кінець троса,куля піднялася на висоту, де густина повітря становить 1,1 кг/м. Чому до-рівнює об'єм кулі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Белокрылова Серафима.

Ответ:

Дано: h=1,1 ; F=800H ; (Ро)воздуха=1,3 кг/м^3

Найти: V-?

Решение:

(Po)воздуха-h= (Ро)

(Ро) на высоте h= 1,3 кг/м^3 -1,1 кг/м^3=0,2

F=(Ро) воздуха*g*

V= F/(Po)*g= 800H/0,2* 10 Н/кг= 400