На полиці стоять дві бронзові статуетки, одна з яких є учетверо зменшеною копією другої. У скільки

разів відрізняються тиски, що створюють ці статуетки на полицю?

Ответы на вопрос

Отвечает Зленко Александр.

Ответ:

Объяснение:

пусть 1 - большая статуэтка

F₁=m₁g=ρ*V₁*g

p₁=F₁/S₁=ρ*V₁*g/S₁

вторая в 4 раза меньше

V₂=V₁/4³

S₂=S₁/4²

p₂=F₂/S₂=ρ*V₂*g/S₂=ρ*(V₁/4³)*g/(S₁/4²)=ρ*V₁*g/S₁ : 4 = p₁/4

p₂= p₁/4

p₂/ p₁=1/4

ответ давление меньшей в 4 раза меньше