Жорсткість першої пружини у 9 разів більша від жорсткості другої, а видовжена другої в 9 разів

більше від першої. Порівняти потенціальні енергії першої та другої пружини

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарева Даша.
Одинаковые F1=-k1*9x2 F2=-9k1*x2; F1/F2=1