На меншній поршень гідравлічної машини діє сила 250 Н. Площі меншого та більшого поршнів

відрізняються в 10 разів. Яка сила діє на великий поршень?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кушнір Тая.

Ответ: 2500Н

Объяснение:

дано:

F1=250 Н    

S2\S1=10  

---------------

F2- ?

F2\F1=S2\S1

F2=F1*10=250*10=2500 Н