Яку масу граніту може підняти гідравлічний підйомник, якщо сила, що діє на менший поршень дорівнює

5400 Н. Площі поршнів відповідно 4 см2 та 400 см2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Монастырская Ксюша.

Ответ:

F1=460 H S1=8 см² S2=400 см² m=?

===

F1/S1=m*g/S2

m=F1*S2/(S1*g)=460*400/(8*10)=2300 кг