Вантаж масою 30 кг перебуває на похилій площині з кутом нахилу 30 ° . Яку силу треба прикласти до

вантажу вздовж схилу , щоб а ) витягти вантаж нагору ; б) стягнути вантаж униз ? Коефіцієнт тертя вантажу об площину дорівнює 0,4 .

Ответы на вопрос

Отвечает Хайрутдинов Ильназ.

Ответ:

m=30 кг

a=20 μ=0,4 F1=? F2=?

Σ

Вверх

F1=m*g*sina + μ*m*g*cosa=m*g*(sina +μ*cosa)=30*10*(0.34+0.4*0.94)=215

Н

Вниз

F2=m*g*(μ*cosa sina)=30*10(0.4*0.94-0.34)=10.8 H

Объяснение:

Воооттт....