Яку силу треба прикласти до ящика масою 50 кг, щоб витягти його на гору по схилу з кутом нахилу

30? Сила напрямлена вздовж схилу, тертя відсутнє

Ответы на вопрос

Отвечает Зимов Александр.

Ответ:

Объяснение:

F = m·g·sinα = 50·10·0,5 = 250 Н