Вантаж масою 30 кг перебуває на похилій площині з кутом нахилу 20 ° . Яку силу треба прикласти до

вантажу вздовж схилу , щоб а ) витягти вантаж нагору ; б) стягнути вантаж униз ? Коефіцієнт тертя вантажу об площину дорівнює 0,4 .

Ответы на вопрос

Отвечает Мацько Софья.

m=30 кг α=20 μ=0,4 F1=? F2=?

===

Вверх

F1=m*g*sinα + μ*m*g*cosα=m*g*(sinα+μ*cosα)=30*10*(0.34+0.4*0.94)=215 H

Вниз

F2=m*g*(μ*cosα - sinα)=30*10(0.4*0.94-0.34)=10.8 H

====================================================