Тіло вільно падає з висоти 100 м. На якій висоті його кінетична енергія дорівнює потенціальній

енергії? РОЗВ'ЯЖІТЬ ЧЕРЕЗ ДАНО ХТО МОЖЕ!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Шеин Егор.

Відповідь:

h=50 м

Пояснення:

Ек=1Еп

mgH=Ек+Еп=Еп+Еп=3Еп=2mgh

H=2h

h=H/2=100/2=50 м