Рух кульки масою 500 г описується рівнянням x = 0,5 — 4t + 2t 2 . Визначте імпульс кульки через 3

с після початку відліку часу. 19. Недеформовану пружину жорсткістю 30 Н/м розтягли на 0,04 м. Чому дорівнює потенціальна енергія розтягнутої пружини? помогите пожалуйста!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Елизавета.

Уравнение движения с постоянным ускорением:

x(t)=xo + Vox*t + (ax/2)*t²

x(t)=0,5 - 4*t + (4/2)*t²

Vox=-4 м/с; ах=4 м/с²

V(t)=Vox + ax*t

V(t)=-4 + 4*t

V(3)=-4 + 4*3=8 м/с.

p=mV=0,5*8=4 кг*м/с  -  это ответ.

-----------------------

Дано: k=30 Н/м; х=0,04 м; Еп - ?

Еп=kх²/2=30*0,04²/2=0,024 Дж=24 мДж  -  это ответ.