Довжина меншого плеча важеля 10 см, більшого 40 см. На менше плече діє сила 20 Н. Яку силу потрібно

прикласти до більшого плеча щоб зрівноважити важіль?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кавайный Илья.

5 Н

Объяснение:

M1=M2

M1 = F1*R1

M2 = F2*R2

F1*R1 = F2*R2

F1= 20Н

R1 = 0.1м

F2 = x

R2= 0.4 м

20*0.1= 0.4*х

X= 5Н